Leraren

Je vindt op deze pagina het volledige lerarenteam beeldende kunst, dans, muziek en theater van de Kunstacademie Noord-Limburg alfabetisch gesorteerd op de vakken die ze geven. Leraren die meerdere vakken geven, worden ook meermaals vermeld.

ACCORDEON
Herman Nivelle

ALTVIOOL
Doroteya Jankova

BEELDATELIER ( = Eerste en tweede graad) 

Bouwen Liene (Hamont)
Christa Clerix (Peer)
Joke Dirckx (Lommel Barrier en Kattenbos, Neerpelt Boseind)
Leen Gys (Hamont, Overpelt Lindel)
Lisa Janssen (Overpelt, Neerpelt Grote Heide en Herent, Peer Kleine-Brogel)
Stijn Lauwers (Lommel)
Dominik Martin (Overpelt)
Franklin Naus (Lommel Kerkhoven, Peer)  
Nele Plessers (Meeuwen-Gruitrode)
Lind Rabijns (Achel, Bocholt, Overpelt)


MUZIKALE VORMING (tweede graad)
Phillipp Baeken
Rina Colaers
Eveleen Cuyvers
Katrien Fransen
Veerle Gistelinck
Sanne Joye
Sara Martens
Ann Michiels
Wendy Monten
Peter Testelmans
Ilse Vande Meulebroeke
Joost Vrolix

MUZIKALE VORMING (derde graad)
Rose-Marie Hendrikx
Sara Martens
Christel Vandebriel
Jeroen Reggers (pop en jazz)

MUZIEK SCHRIJVEN
Peter Testelmans

BAS (Pop en jazz)
Martijn Vanbuel

BEELDHOUWKUNST (Vierde graad / specialisatiegraad)
Jan Cox
Franklin Naus 

BEGELEIDING
Ann-Marie Beks
Erik Fuchs
Kris Nihoul
Thomas Peeters (balletbegeleiding)
Johan Thaens (balletbegeleiding)
Martijn Van den Dungen (balletbegeleiding)
Joost Vermeiren (klavecimbel)
Koen Wellens

BEGELEIDINGSPRAKTIJK

Bran Mondelaers (piano)
Herman Nivelle (accordeon)
Dorenda Notermans (piano)

Johan Thaens (piano)
Martijn Van den Dungen (piano)
Joost Vermeiren (klavecimbel en orgel)
Andy Willems (piano)

BLOKFLUIT
Carine Rinkes

CELLO
Vera Baliko
Katrien Dupont

COMBO (Pop en jazz)
Danny Cuypers

Andy Willems

CONTRABAS
Hilde Vandamme

DANS
Christine Antonis
Sandra Brugel
Katrijn Driesen
Liesbeth Janssen
Luc Morren
Liesje Oversteyns
Elfi Van Bergen

ELEKTRISCHE GITAAR

Jeroen Reggers 

DWARSFLUIT / PICCOLO
Johan Bols
Philippe Dewulf
Tanja Smits

FAGOT
Hélène Elst

GITAAR
Veerle Boeckx
Erik Schrooten
Veerle Strauven
Caroline Van Mieghem
Nele Vandecruys
An Vranken

GLASKUNST (Vierde graad / specialisatiegraad)
Lieve Stienissen (Lommel)

HARP
Bianca Tabois

HOBO
Griet Bols

MUZIEKINITIATIE
Eveleen Cuyvers

KLARINET
Nadine Vandingenen
Kris Vuylsteke

KLAVECIMBEL 
Joost Vermeiren

KLAVIER
Joost Vermeiren

BEELDATELIER (= derde graad )
Christa Clerix (Lommel)
Nele Plessers (Neerpelt)
Lind Rabijns (Bocholt)
Els Vrints (Neerpelt)

KOOR / VOCAAL ENSEMBLE
Philipp Baeken

KOPER
Willy Opsteyn
Kristien Schuurmans
Marie-Paule VerlindeHuibers


KUNSTGESCHIEDENIS (Vierde graad)
Stijn Lauwers

MUZIEKGESCHIEDENIS
Rose-Marie Hendrikx

ORGEL
Joost Vermeiren

PIANO
Ann-Marie Beks
Koen Evens
Erik Fuchs
Bran Mondelaers
Dorenda Notermans
Toon Spaepen
Johan Thaens
Rik Theunissen
Leen Willekens
Andy Willems (klassiek + pop en jazz)

SAMENSPEL / INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
Philipp Baeken
Vera Baliko
Ann-Marie Beks
Veerle Boeckx
Nico Camps
Tom D'Joos
Erik Fuchs
Carine Rinkes
Erik Schrooten
Veerle Strauven
Bianca Tabois
Peter Thys
Nele Vandecruys
Martijn Van den Dungen
Raymonde van Zuylen                                                             
An Vranken
Leen Willekens
Andy Willems

SAXOFOON
Tom D'Joos
Koen Maas
Suzy Vanderheiden
Danny Cuypers (pop en jazz)

SCHILDERKUNST (vierde graad)
Mieke Reymen
Liesbeth Spruyt
Igor Verpoorten

SLAGWERK
Nico Camps
Geert Helsen
Peter Thys
Gerry Reynders (pop en jazz)

TEKENKUNST (vierde graad)
Dominik Martin
Herman Vandelaer

THEATER
Karla Deroost
Wouter Fimmers
Tom Maurissen

VIOOL
Veerle Gistelinck
Cecile Pieters

ZANG
Carla Schroyen
Anja Van Engeland  
Katrien Smets (pop en jazz)