Secretariaat

Openingsuren, Toekomstlaan 9, 3910 Pelt (hoofdgebouw)

  • maandag 8u30-21u00
  • dinsdag 8u30-21u00
  • woensdag 8u30-20u00                                                            
  • donderdag 8u30-20u00
  • vrijdag 8u30-19u00
  • zaterdag 8u00-16u00  

 Tijdens de schoolvakanties is het secretariaat gesloten.

Tijdens de zomervakantie is het secretariaat in Pelt evenwel geopend tijdens de kantooruren (09:00-12:00 en 13:30 tot 17:00) van 1 juli 2019 tot en met 5 juli 2019 en vanaf 19 augustus 2019 tot en met 30 augustus 2019.

 

Openingsuren, Jan Davidlaan 9, 3920 Lommel 

  •  woensdag 12u00-17u00
  •  zaterdag 9u00-12u00 

Tijdens de schoolvakanties is het secretariaat in Lommel gesloten. 

Contactgegevens

  • Toekomstlaan 9  
    3910 NEERPELT  
  • Telefoon: 011 80 87 10
  • e-mail: info@kanl.be


Personeel  

  • Karl Meermans: stafmedewerker
    e-mail: k.meermans@kanl.be
  • Tom Cuyvers
    e-mail: t.cuyvers@kanl.be
  • Inge Janssens: boekhouding
    e-mail: i.janssens@kanl.be
  • Herman Nivelle
    e-mail: h.nivelle@kanl.be
  • Linda Nijst
    e-mail: l.nijst@kanl.be 
  • Jan Tyskens
    e-mail: j.tyskens@kanl.be
  • Inge Vermulst
    e-mail: i.vermulst@kanl.be